Romantik Aşk Çeki Defteri 

Sözlerinizin tutulmadığını düşünüyorsanız işte size kesin çözüm. Aşk Çekleri ile sevdiklerinizle birbirinize verdiğiniz sözleri teminat altına alın. Gerçek çek ölçü ve görünümündeki aşk çek defteri sevdiğinize verdiğiniz sözleri garanti edebileceğiniz gibi aldığının sözleri de garanti altına alarak ilişkinize birazcık eğlence katacak.

Birdahaki sefere verilen sözler tutulmadığında elinizde kapı gibi teminatınız olacak. Toplam 40 sayfadan oluşan aşk çeki 16 tane erkek, 16 tanesi ise bayanların verebileceği hazır sözlerden oluşmaktadır. Geriye kalan 8 sayfa ise kendi özel sözlerinizi yazabilmeniz yada açık çek verebilmeniz için boş bırakılmıştır. Aşk Çeki Örnek Sözleri Bitmeyen sorular sormadan, seninle futbol maçı izleme sözü veriyorum Gelecek sefer bardan eve geç döndüğünde, dırdır etmeyeceğime söz veriyorum Televizyon olmadan bir akşam sohbet etme sözü veriyorum Verdiğim sözleri tutacağım Tutkulu bir öpücükle ayaklarını yerden keseceğime söz veriyorum Sinir bozucu gününle, ilgili herşeyi bana anlattığında, seni dinleyeceğime söz veriyorum Onbeş dakikada hazır olacağım dediğinde, hazır olacağım Bu haftasonu uzaktan kumandaya tartışmasız sahip olacağına söz veriyorum Her zaman yalnızca seni seveceğime söz veriyorum Anne ve babana kusursuz davranacağıma söz veriyorum.

Ürün Özellikleri Gerçek çek ölçülerinde ve görünümündedir. 40 farklı sayfası vardır 16 sayfası erkeklerin verebileceği sözlerden oluşmaktadır 16 sayfası kadınların verebileceği sözlerden oluşmaktadır Kalan 8 çek ise kendi sözlerinizi yaşabileceğiniz boş sayfalardan oluşur

Paket İçeriği : 1 Adet Aşk Çek Defteri


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır