Ürün Açıklaması :

Düğün, balo vb. eğlencelerde, spor karşılaşmalarında serpilen, kesilmiş renkli kâğıt parçaları Parti, düğün ve davetlerinizde masalarınızın üzerine serpiştirebilir, çok şık sofralar yaratabilirsiniz.
Çocuk partilerinde konfetileri havaya saçılabilir. Düğünlerde gelin ile damadın yoluna serpebilir, bir ışıltı yaratabilirsiniz.

Kullanım Şekli :

Ürün çalkalanır ve dik olarak 30-40 cm uzaklıkta tutulur. Depolama ve kullanım için oda sıcaklığı yeterlidir. Plastik, vernikli ve boyalı yüzeylerde kullanılmaz. Tıkanıklığı ve sıkışıklıkta ürünü hemen düz şekilde aşağıya doğru tutulur sonra çevirerek kullanılmaya başlanır.

Uyarı :

Basınç kabı; ürünü, güneş ışığından ve 50 C° yi aşan ortamlardan uzak tutunuz. Kabı delmeyiniz veya boş kutuyu ateşe atmayınız. Ürünü yalın ve çıplak ışıklı yüzeylerde kullanmayınız. Ürün ateşe, yanıcı madde üzerine sıkılmaz. Uygulama sırasında sigara ve yanıcı aletler kullanılmaması tavsiye edilir. Rüzgarlı ve esintili ortamlarda kullanılmaz. Havadar ve uygun ortamlarda kullanmanız tavsiye edilir. Çocuklardan uzak tutunuz. Hava basınçlı konfeti yanma ve patlama özelliği yoktur.

ALT KISIMDA BULUNAN OKLARIN ALTINDAN VE ÜSTÜNDEN İKİ EL İLE SIKI TUTARAK OKLARIN YÖNÜNE DOĞRU ÇEVİRİNİZ.

Önemli No : 0-14 Yaş arası kullanımı yasaktır


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır